Pouzdra na příslušenství zbraní a další doplňky jsou určena k nošení na opasku. Modely mohou být i bez zdobení v hladkém provedení.

Barva: mahagon, černá

Model Z1

je výklopné opaskové pouzdro pro 6 ks revolverových nábojů ráže .38/.357 mgn. Po otevření klopny se pouzdro vahou nábojů samo sklopí a náboje se vysypou do připravené dlaně. Úchyt pro opasek šíře 4 cm. Zdobení okrajové.

Model Z2

je opaskové pouzdro pro 6 ks revolverových nábojů ráže .38/.357 mgn. nebo .45. Úchyt pro opasek šíře 4 cm. Zdobení okrajové.

Model Z3

je opaskové pouzdro pro zásobník pistole. Úchyt pro opasek šíře 4 cm. Je nutno uvést konkrétní model pistole a ráži. Zdobení basket.

Model Z4b

je opaskové pouzdro pro 2 ks šestiranných rychlonabíječů ráže .38/.357 mgn. o průměru cca 3,8 cm a výšce cca 6 cm. Úchyt pro opasek šíře 4 cm či 5 cm. Zdobení basket.

Model Z4a

je opaskové pouzdro pro jeden pětiranný rychlonabíječ ráže .38/.357 mgn. o průměru cca 3,5 cm a výšce cca 5 cm. Úchyt pro opasek šíře 4 cm. Nezdobeno.

Model Z5

je opaskové pouzdro pro zásobník obdobné modelu Z3, ale bez vrchní klopny. Úchyt pro opasek šíře 4 cm. Nezdobeno. Při objednávce je nutno uvést model pistole a její ráži, aby mohlo být pouzdro vyrobeno na míru Vašeho zásobníku.

Model Z5k

je modifikace modelu Z5, ale má klipsnu z ocelového plechu pro opasek šíře 4 cm. Nezdobeno. Při objednávce je nutno uvést model pistole a její ráži, aby mohlo být pouzdro vyrobeno na míru Vašeho zásobníku.

Model Zippo

je pouzdérko na zapalovač Zippo (případně jiných zapalovačů stejného rozměru). Zdobeno okrajovým vzorem.

Model P1

je opaskové pouzdro na doklady. Rozměry : výška 13 cm, šíře 9,5 cm, hloubka 2 cm. Úchyt pro opasek šíře 4 cm. Zdobení: basket nebo ornament.

Model P2

je opaskové pouzdro na pouta určené pro bezpečnostní složky. Úchyt pro opasky šíře 4 či 5 cm. Zdobení basket.