Pouzdra na revolvery jsou vyrobena z kvalitní sedlářské hovězí hlazenice (síla 3,8 – 4 mm), šita polyesterovými nitěmi se zvýšenou pevností a povrchově upravena proti vlhkosti. Jsou konstruována k rychlému tažení zbraně a odzkoušena specialisty.

Vyrábí se v několika základních modelech s různými způsoby úchytu na opasek. Mimo pouzder se standardním úchytem (pro tažení zbraně na straně střílející ruky) vyrábíme také pouzdra s úchytem pro tažení ,,křížem“, či s úchytem variabilním (pro oba způsoby tažení). Všechny modely zhotovíme i pro střelce ,,leváky“!

Standardně vyrábíme pouzdra se zdobený typu basket. Pouzdra mohou být ale i hladká, s okrajovým vzorem, se vzorem ,,basket“ nebo zdobena ornamentem. (Níže zobrazená pouzdra jsou zdobena vzorem ,,basket“). Barevné provedení a typ zdobení pouzdra si specifikuje zákazník při zadání své objednávky.

Všechna naše pouzdra mají úchyt pro opasek šíře 4 cm a doporučujeme k nim náš opasek model B

Standardní barvy: mahagon,černá.

Model 1R

je vhodný pro revolvery s délkou hlavně od 2″ do 4″. Pouzdro má standardní úchyt na starně střílející ruky a zaručuje tak naprostou stabilitu zbraně na opsaku.

Model 1Rv

je vyráběn pro revolvery s délkou hlavně od 3 1/2″ do 4″. Má variabilní úchyt, takže jej lze umístit jak na straně střílející ruky, tak pro tažení křížem.

Model 2Rs

je vhodný pro široký rozsah velikostí revolverů od délky hlavně 2″ až do 6 1/2″. Jde o pouzdro se standardním úchytem pro umístění na straně střílející ruky.

Model 2Rv

je určen pro revolvery o délce hlavně od 4″ do 6 1/2″. Variabilní úchyt umožňuje umístění pouzdra na straně střílející ruky i pro tažení křížem.

Model 2Rk

je obdobou modelu 2Rs, avšak je určen pro tažení křížem. Vyrábí se pro revolvery s délkou hlavně od 2″ do 6 1/2″.

Model 2Rp

vychází z modelu 2Rs s tím rozdílem, že úchyt typu „pádlo“ z lisovaného polymeru umožňuje rychlou manipulaci s pouzdrem pouhým zasunutím za vnitřní stranu kalhot. Pouzdro je určeno pro revolvery s délkou hlavně od 2″ do 6 1/2″. Lze jej dodat i pro tažení křížem.

Model 2Rd

je obdobný modelu 2Rp, ale úchyt je z ocelového drátu. Proto je pouzdro určeno pro lehčí revolvery s délkou hlavně 2″, zatím co pro těžší zbraně je vhodný výše uvedený model 2Rp. Pouzdro lze nosit na straně střílející ruky i použít pro tažení křížem; takže jde vlastně o variabilní pouzdro.

Model HW

westernového typu je určen pro SAA revolvery s délkou hlavně od 4 3/4″ do 8″. Úchyt je standardně upraven pro opasek šíře 4 cm, ale na přání zákazníka jej lze upravit i pro širší pásy (do 7 cm).
Je možné též zhotovit variabilní úchyt pro opasek šíře 4 cm i nábojový pás do šíře 7 cm.
Pouzdro je určeno k nošení na straně střílející ruky. Prohlédněte si také naši nabídku holsterů a pásů westernového stylu.